Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap
Tüm Yorumlar
Yorum Yap
Ad/Soyad
:
E-posta
:
Telefon
:
Yorum
:
Yorum Yap
Etiketler
Mehmet Dikici
05.06.2018
Geçen yıl ifa ettiğimiz hac vazifemizden sonra Nisan ayı içerisinde yıllardır hayal ettiğimiz Özbekistan seyehati unutulacak gibi değil.Herşey okadar mükemmeldiki emeği geçen başta Ahmet ŞEKER beyefendiye ve ekibine sonsuz teşekkürler.Burak Tur la seyehat anlatılmaz ancak yaşanır.Saygılarımla
Salih Özüduruk
30.05.2018
Asfa Eğitim Kurumları olarak Burak Tur ile gerçekleştirmiş olduğumuz Uzak Doğu (Malezya-Singapur) Kültür Gezisi bizlere çok güzel deneyimler ve güzellikler kazandırdı. Güler yüzlü ve kaliteli hizmeti, deneyimli rehber kadrosuyla bizlerin güzel bir gezi geçirmesine sağlayan Burak TUR a çok teşekkür ederiz.
Şükrü Dölek
27.05.2018
BURAK TUR Organizasyonu ile ENSİAD İŞADAMLARI DERNEĞİ nin Düzenlediği Ürdün iş seyahatine katıldık.İş seyahati olmasına rağmen Tarihi ve Dinler tarihi açısından çok önemli yerleri ziyaret ettik.BURAK TUR'un uzmanlığı bizim iş seyahatimizi zevke dönüştürdü.Teşekkür ederiz.
Kemal Taciroğlu
11.05.2018
Burak tur 5/5 Mekke Fairmont 5/5 Medine Shaza 5/5 Teşekkür ediyoruz.
Erhan Çınar
10.05.2018
21 nisanda umre ziyaretimizi Burak turla gerçekleştirdik.kesinlikle harika bir organizasyondu.havaalanından itibaren profesyonel bir ekiple gittiğimiz hemen belli oluyordu.karşılama ,valizlerin taşınması, rehberimizin güleryüzlü lüğü,otele zamanında yerlesmemiz,tek kelimeyle eksiksizdi.otellerin yakin olması çok güzeldi.Medine de halit ve talha hocalarımız hic bilmediğimiz o yerlerde harika rehberlik yaptılar.Mekke de mustafa hocamız o güzel şivesiyle harika bir umre yaptırdı. Hic yanimizdan ayrılmadı.tur sahibi Ahmet hocamız yolculugumuz esnasında elleriyle ikramlarda bulundu.en son cidde de ucak saatine kadar Kızıldeniz in yaninda piknik yaptırmaları sıcak ikramlarda bulunmaları harikaydı.Basta Ahmet bey olmak üzere emeği gecen bütün Burak Tur ekibine sonsuz teşekkürler. Bundan sonraki tüm seyahetlerimizde nasipse ilk tercihimiz olacaklar
Şerife Koçak
03.05.2018
21 nisanda umre turuna katıldık.tek kelimeyle harika bir organizasyondu.bavullarin ve hurmalarin taşınması,otellerin yakınlığı,rehberlerin son derece tecrübeli ve guleryuzlu olması ziyadesiyle bizleri memnun etti.en son ciddede kizildenizin yaninda sürpriz piknik sıcak ikramlar harikaydı. en küçük ayrıntılar dahi atlanmamis.bundan sonraki isteğim Kudüs e gitmek ve tabiki tek tercihim Burak tur.allah razı olsun.aldığınız para son kuruşuna kadar helal olsun
Yusuf Ü.
01.05.2018
15 günlük umre ziyaretimizi BURAK TUR ile gerçekleştirmekten dolayı çok memnunuz. otellerin yakınlığı zaten yeter. medine de halit arkadaşımız mekke de mustafa bey e ayrıaten teşekkür ediyorum. sizi yalnız bırakmıyolar üstüne düşeni fazlasıyla yapıyorlar. tereddütte kalmadan seçebileceğiniz bir firma pişman olmayacaksınız
Kamil B
30.04.2018
Selamün aleyküm. Daha önceleri KUDÜS TURuna katıldığımız BURAK TUR ile 16-23 Nisan 2018 tarihleri arasında da eşimle birlikte BÜYÜK İRAN turuna katıldık. Bu turda öncelikle manevi büyüklerin (imam Gazali-Beyazid-i Bistami gibi) kabirlerini ziyaret etme onlara bir fatiha okuma fırsatı bulduk. Daha sonra köklü Fars medeniyetini ve Şia yı yerinde inceleme fırsatı bulduk. Bir haftalık turumuz boyunca bize bir rehberden ötesi bir kardeş olan HÜSEYİN Beye çok ama çok teşekkür ederim. Tüm namaz vakitlerimize özen gösterildi gerekli zaman tanındı. Tüm grup arkadaşlarımıza tekrar canı gönülden teşekkür eder haklarını helal etmelerini dileriz. BURAK TUR u tercih etmemde üç sebebim var. 1) Namaz vakitlerine riayet edilmesi 2)Yemeklerde haram helal hassasiyetinin gözetilmesi 3)Tura katılan kişilerin entellektüel birikim olarak kişilik olarak harika insanlar olması. Sizlerde yurt dışı turlarınızda gönül rahatlığı ile gezmek değişik kültürleri tanımak istiyorsanız BURAK TURu tercih edin.
G.G.
30.03.2018
Tüm Burak tur görevlilerine umre ziyaretimde gösterdikleri yakın ilgi ve işlerine karşı olan sorumluluklarından dolayı teşekkür ederim. Medine Sorumlusu Halit Bey, Mekke Sorumlusu Sayın Mustafa Hocam hakkınızı helal edin. Sanırım kutsal topraklarda bir maneviyat bu kadar samimiyetle hissettirilebilirdi. Görevli arkadaşların özverili tutumu ve kaldığımız otellerin yakın olması bizi bir o kadar daha memnun etti. Mustafa Hocam tekrar ziyaretimde inşallah o yüreğinizdeki iyiliklerinizle tekrar karşılaşırız. İlahileriniz ve anlatımlarınızla hep anıyoruz sizi.
Pınar Üşümez
30.03.2018
Esselamu aleyküm, 18-24 Mart arası katılmış olduğum Hindistan turundan çok memnun kaldım. Tüm rehberlerimiz her gittiğimiz yer için ayrı ayrı bilgiler verip nerede ne yapmamız ve yapmamamız gerektiğini söylediler. Hindistan için; İlk gittiğinde ya hiç beğenmez ya da aşık olursun demişlerdi. Galiba ben aşık olanlardanım, fırsatım olursa defalarca gidebilirim. Her şeyden önce maneviyatı çok yüksek, insanın kalbi ferahlıyor. Eskiden beri hayallerimde olan Hint kıyafetlerinden çok uygun fiyatlara bir sürü alma fırsatım da oldu, ellerime desenli Hint kınası yaktırma fırsatım da - gerçi müşterim olmasa bunu yapamazdım sanırım - Sözün kısası Hindistan'dan oraya aşık olmuş biri olarak ayrıldım. İnşaAllah tekrar gitmek nasip olur. Gitmek isteyen herkese Burak Tur ile gitmelerini tavsiye ederim çünkü bana göre manevi büyükleri ziyaret edemedikten sonra o ülkeye gitmenin çok bir anlamı yok açıkçası. Tekrar teşekkür ederim.
Hülya & Sıddık Görük
29.03.2018
18/3/2018 Hindistan turuna eşimle birlikte katıldık gezimiz çok güzel geçti emeği geçen herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz özellikle ferit beye titiz çalışmalarından ve alakalarından dolayı çok teşekkürler ayriyeten emir beye Ahmet beye Her konuda yardımcı oldukları için çok teşekkür ediyoruz kendimizi. aile içinde hibi hissettik her şey istediğimiz gibi gelişti ilk defa gidiyoruz burak turla Çok memnun kaldık her şey için ayrı ayrı teşekkür ediyoruz başka turlarda beraber olmak umuduyla başarılarınızın devamını diliyoruz Allaha emanet olunuz.
Mesut & Yasemin PAK
27.03.2018
ilk ümre ibadetimizi gerçekleştirdiğimiz mübarek topraklarda, sıkıntısız sadece ibadetimize odaklandığımız günler geçirdik. Mekke rehberimizin manevi anlatımıyla çok feyizli olan belde ziyaretlerimizi unutamayacağız. (15-23 Mart 2018)
Toplam Sayfa : 9