Server Genç Hanımlar Üniversiteli Gençlik Buluşması 3 | Oruçoğlu Otel

Dörtyol Mh. Ömer Cd. No:1-1A Merkez/Afyonkarahisar / Afyon, Turkey
Max Yetişkin: 6
Min Ödeme: 100%

KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Server Genç Hanımlar Üniversiteli Gençlik Buluşması 3 Programı'na kayıt olmak için giriş tarihi olarak 25 Şubat 2022'yi, çıkış tarihi olarak 27 Şubat 2022'yi seçip "Oda Ara" butonuna basmanız gerekmektedir.

Fiyat: Öğrenci 550TL, Yetişkin 720TL (Program 25 Şubat Cuma akşam yemeği ile başlar, 27 Şubat Pazar öğle yemeği ile biter)

Öğrenci fiyatından sadece 18-27 yaş arası (1994 ve sonrasında doğan) öğrenciler yararlanabilir.

Normal Kayıt: Bu oda tipini seçenler başka kişiler ile eşleştirilmeyecektir. Aynı odada konaklamak isteyenler kişi sayısını seçerek rezervasyon ve ödemelerini tek seferde yapmaları gerekmektedir. 

Münferit Kayıt: Bu oda tipini seçenler 2. ve 3. kişiler ile eşleştirilecektir. Aynı odada kalmak istediğiniz kişileri lütfen sepetteki ek istekler kısmına giriniz. İsmi girilen kişi ile eşleşme garantisi verilmemektedir.

Ödeme: Kuveyttürk kredi kartlarına vade farksız 3 taksit seçeneği vardır. Kart bilgilerinin tamamı doldurulduktan sonra taksit seçeneklerinden 3 taksit seçerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Diğer banka kartlarına taksit yapılamamaktadır.

Erken giriş / Geç çıkış: Pansiyon tipi değiştiğinden dolayı erken giriş veya geç çıkış talep eden katılımcıların erken giriş veya geç çıkışlarını ayrı ayrı sepete eklemeleri gerekmektedir.

2
Aradığınız tarih aralığında müsait değil, Lütfen tarihleri değiştiriniz ya da konaklama şartlarını dikkate alarak arama yapınız.
Call Center