Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap
Ali Kuşçu Mh. Aslanhane Sk. No:10/2 FATİH / İSTANBUL / TÜRKİYE
+90 850 304 04 04
+90 212 523 32 01
G.O.P. Bulvarı S.Reyent İş Hanı No:30 Kat:1 D:108 KONAK / İZMİR / TÜRKİYE
+90 850 304 04 04
+90 232 445 47 08
Maltepe Mah. GMK Bulv. No:31/2 ÇANKAYA/ANKARA
+90 850 304 59 54
+90 312 232 64 96
ankara@buraktur.com
Kişisel Bilgiler
Ahmet ŞEKER Genel Müdür 0532 2812789 ahmet@buraktur.com Arif CEBECİ Finans Müdürü 0532 6063434 arif@buraktur.com Abdullah MALKOÇ Bilet Departmanı Müdürü 0554 7481932 dishat@buraktur.com Ümit GÜL Pazarlama Müdürü 0533 0518253 turpazarlama@buraktur.com Zeynel ATEŞ Biletleme Sorumlusu 0554 748193 ichat1@buraktur.com Emrullah DEMİRELLİ Yönetici Asistanı 0554 7481931 emrullah@buraktur.com Murat ÇALIŞGAN Vize Departmanı Müdürü 0554 7481930 bilet@buraktur.com İhsan Murat GÖK Satış Temsilcisi Dahili: 153 bilet@buraktur.com Neslihan DOĞRU Muhasebe Sorumlusu Dahili: 117 muhasebe@buraktur.com M. Ferit ŞEKER Ankara Bölge Temsilcisi 0506 6680930 ferit@buraktur.com Tayfun DURMAN Satış Temsilcisi Dahili: 303 tayfun.durman@buraktur.com Mustafa TEKİN Mekke Temsilcisi 0502 020817 mekke@buraktur.com Halit KÖSEKARA Medine Temsilcisi 0559 221308 medine@buraktur.com
İletişim
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
0850 304 04 04
 
bilgi@buraktur.com