Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap
Tüm Yorumlar
Yorum Yap
Ad/Soyad
:
E-posta
:
Telefon
:
Yorum
:
Yorum Yap
Etiketler
Betül Dursun
16.07.2018
11-15 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen Kudüs turu beklentilerimin çok çok üzerindeydi. Konaklama, ulaşım ve rehberlik hizmeti açısından kusursuzdu. Hem manevi açıdan doyumsuz bir deneyim yaşamış olarak hem de Filistin davası ve dinler tarihi konusunda aydınlatıcı bilgiler edinmiş olarak Türkiye’ye döndük. Bundan sonraki seyahatlerimde kesinlikle Burak Turu tercih ederim. Emeği geçen herkese teşekkürler...
Tülay Berberoğlu
16.07.2018
Burak Tur Srebrenitsa'ya Basıp Geçmedi Bakıp Ne Yapabiliriz Dedi Geçtiğimiz günlerde dört gece beş gün olmak üzere Saray Bosnamızı Burak Tur liderimiz Arif Cebeci ve rehberimiz Fatih Gümüşoğlu ile yeni tanıştığımız grup arkadaşlarımızın uyum ve ruh birlikteliğiyle topraklarımızı ziyaret etmek nasip oldu. Rehberimiz Fatih bey önde, Arif bey arkada olmak üzere her durumda birebir yardımcı olmaları takdire şayandı. İşlerini gerektiği şekilde yapmanın ötesinde gönülleriyle yapmaları "Biz buyuz işte" dedirtecek incelikteydi. Daha gelmeden tekrar gitmenin planlarını yapıyorduk. Bosna'da toplu katliyamın yapıldığı Srebrenitsa'ya bir çok turun ziyarete götürmediğini öğrendim. Srebrenitsa ağır, acı... Lakin orayı görmeden bizim kim olduğumuza dair farkındalığımız eksik kalır. Burak Tur Srebrenitsa'yı programa dahil ettiği için ne kadar teşekkür etsek azdır. Daim olsun... Turdaki yeni tanıştığımız güzel insanlar gönül nimetimizdir, cümleten selam olsun... Tekrar ne zaman gidiyoruz? :)))
Hümeyra Zerdeci
16.07.2018
Kudüs'ü merak edip araştırmaya başladığım zaman Burak Tur buldum hem içerik hemde fiyat açısından bana makul gelmişti ama gidene kadar nasıl geçecek acaba gibi tereddütlerim vardı. Tura başlamadan son 1 haftadan itibaren ilgileri alakadar olmaları otel kalitesi, rehberin bilgisi ve destinasyon noktaları her şey çok iyiydi. daha önceden çok bilindik turlarla seyahat etmiş biri olarak söylüyorum ki Burak Tur sizi müşteriden ziyade misafir olarak görüp ilgileniyor. Bir daha seyahatimde hiç düşünmeden başka tur şirketlerine bakmadan gözüm kapalı güvenip satın alırım ve kesinlikle tavsiye ederim. Tekrardan Burak Tura çok teşekkür ederim:)
Mesude Uslu
16.07.2018
2013 Yılında eşimle Kudüs'e Burak Tur ile gidip çok memnun kalmıştık. Grubun başında Ahmet bey vardı. Bu yıl da kızımla Srebrenitsa özel turu ile Bosna'ya gittik. Arif beye ve rehberimiz Fatih beye çok teşekkür ediyorum. İşlerini çok iyi yapıyorlar. Bu ikisi arasında başka gezilerimiz de oldu ama başka turlar ile. Burak tur bu işi en iyi yapan firmalardan biri. Burak Tur'un işini ne kadar iyi yaptığını anlamak için başka turlar ile de seyahat etmek şart. Burak Tur çalışanları yolculuğa çıkan grubun her türlü hassasiyetini ve ihtiyacını dikkate alma konusunda özenli davranıyorlar. Kendinizi müşteri gibi değil de ailelerinden biri gibi hissediyorsunuz. Aynı grupta yer alan bebekler de nineler de memnun ayrılıyor. Çünkü kesinlikle verdikleri sözleri yerine getiriyorlar ve her türlü kolaylığı sağlıyorlar. Burak Tur işini ucuz hesaplar peşinde koşarak yapan bir firma değil kısaca. Diğer turlara göre ilk bakışta biraz pahalı gibi gözükse de sunduğu hizmetler ve kalitesi kıyaslandığında asıl pahalı olanın diğerleri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Mesela 20 kişinin altında diye tur iptalleri yok . Ekstra turlar ve ekstra ödemeler yok. Tüm grup birlikte hareket ediyor. Neyi nerede yiyeceğim gibi bir derdiniz olmuyor. Bosna seyahatimizde aynı paraya söz verildiği gibi dört değil de beş yıldızlı bir otelde konaklamak gibi hoş bir sürpriz ile de karşılaştık mesela. Tur programı dolu dolu geçiyor. Sadece gezmek değil; tarihten ders, başka toplumlardan ibret almak ve kutsal mekanlarda manevi havayı hissedebilmek isteyenler gönül rahatlığı ile Burak Turu seçebilir. Bosna ise gidilmeden anlaşılamayacak bir yermiş. Öylesine bizden bir yer ama bir o kadar da farklı.Bosna, bizim için üzülen ve bizimle sevinen bir belde. Bayramlarımız bayramları mesela. Bugün onlar da kutluyor 15 Temmuz'u. Üzüntülerimiz de ortak. Duydum ki uzaklığı ve maliyeti artırması nedeniyle Srebrenitsa ziyareti Bosna tur programlarının çoğunda yer almıyormuş. Gideceklere tavsiyem odur ki, Srebrenitsa'yı ziyaret etmeden ve orada yatanlara Fatiha okumadan dönmesinler.
İrfan Kardeş
15.07.2018
Teşekkürler... Bosna Özel turumuzda, beş gün süre zarfında, geziye katılan yediden yetmişe herkes ile çok yakından titizlikle ve hassasiyetle ilgilenen Arif kardeşim ve Bosna'yı iyi bilen bilmenin yanında iyi anlatan, Evladı Fatiha'nın Bosna temsilcisi Fatih kardeşimin şahsında bu ve bunun gibi gezilerin organizasyonunu gerçekleştiren Burak Tur yöneticilerine gönülden teşekkür ediyorum.
Zehra Atıcı
13.07.2018
Selamun Aleyküm dostlar. Bosna sadece bir gezi değil sıla-i rahimdir diyen, kah güldürüp kah duygulandıran Fatih ağabeyimiz, tüm içtenliği ve nezaketiyle bizim her türlü ihtiyacımızla ilgilenen Arif ağabeyimizden Rabbim binlerce kere razı olsun. Srebrenitsa ziyaret edilmesi değil mutlaka her sene BİZ buradayız demenin buluşma noktasıdır. Bize bu yolda “kolaylaştırıp, zorlaştırmayan” Burak Tur ailesine en içten teşekkürlerimi ve dualarımızı ulaştırmak ve sizlere tavsiye etmekten başka bir şey kalmadı. Baki selam ve muhabbetle
İsmail Zorba
13.07.2018
Tuna, Üsküp, Saray Bosna, Selanik, Estergon, Budin hasret kaldığım, gurbete düştüğüm memleketimin diyarları oluyordu. O diyarlara gitmek, oranın suyunu içmek, oranın havasını solumak, oradaki sılaya düştüğümüz insanlarımızla bir araya gelmek en büyük hayâllerimden biri oldu. Zaman her şeye kadir ki Balkanları Bosna’dan başlayarak gezmek nasip oldu. Fetih seyir defteri en sona en son fethedilen diyarları bıraktı: Budin Kal’ası, Estergon, Peç, Zigetvar, Mohaç baştan başa Macaristan!. Öyle bir gezi yaşamalıydım ki hem madden hem manen doymalıydım. Fetih ruhunu birebir yaşayacağım bir gezi. Özlediğim program karşımdaydı. Hemen yazılıp sefere katıldım. Hem de hayatımda yepyeni sayfalar açacak bir sefere. Huzura yolculukları kendilerine şiar edinen Burak Tur'la benden bizden bir programı yasadik. Ferit Şeker kardesim insana has zarafeti edebi kültürüyle turun aile bireylerinden biri olmamızı sağladı. Otel, yemek, gezi programı bunlar en güzel şekilde bir dostlukla sunuldu bizlere. Önemli olan insana ait hasletlerdi. Burak Tur'la başlayan seyir defterimiz Bosna ile başladı. Ramazan umresi ile taçlandı. Ve Orta Avrupa turu ile gönül sarayımız fetholundu. Allah razı olsun. Minnettarım. Yeni seferlere..
Melike Uçak
11.07.2018
5-9/07/2018 tarihleri arasında kardeşlerim ve ben Orta Avrupa Turuna katıldık. Tur rehberi ve bize eşlik eden Ferit Bey'e öncelikli olarak ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Güven içerisinde seyahat edeceğimiz bir kültür tatili oldu. Diğer firmalara göre oteller merkezde ve konforları fazlasıyla iyiydi. Bana göre oteller yerine gün sayısı arttırılarak viyana ve prag için daha fazla vakit ayrılması gerekiyordu. Bir diğer konu ise (geziler sırasında rehberi uzaktan duymayı sağlayan) ses sisteminin olmaması bizim için en büyük eksiklikti. Bu sorunların değerlendirilmeye alınmasını umar çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Kübra Nur Kaya
06.07.2018
28 Şubat-4 Mart tarihleri arasında düzenlenen Kudüs turuna katıldım. Her anı dolu dolu geçti. Kudüs'ün göklerde yapılıp yere indirildiği ve ayetlerle tasdik olunan kutsallığı ziyadesiyle hissediliyor. El-Halil'de Harem-i İbrahim'in mahzun hali insanı derinden yaralıyor. Eriha Ölü Deniz ibret vesilesi... Kısaca Kudüs ve Filistin mutlaka görülmeli. İlgili,sabırlı,anlayışlı tavırlarından ve aktardıkları kıymetli bilgilerden ötürü Sn. Muhammed Bey'e ve Sn. Abdullah Bey'e özel teşekkürü borç bilirim.
Salih Çopur
25.06.2018
Sa. 16-24 Haziran 2018 de Fas İspanya turunuza ailecek katıldık. Çok memnun kaldık. Allah razı olsun. Turu yöneten Ferit Beye ve Fas, İspanya rehberlerinize teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
Turan Saka
22.06.2018
Katıldığımız Hindistan ve Bosna Turu dolu dolu geçti. Orta Asya Turunu sabırsızlıkla bekliyoruz.
Mehmet Dikici
05.06.2018
Geçen yıl ifa ettiğimiz hac vazifemizden sonra Nisan ayı içerisinde yıllardır hayal ettiğimiz Özbekistan seyehati unutulacak gibi değil.Herşey okadar mükemmeldiki emeği geçen başta Ahmet ŞEKER beyefendiye ve ekibine sonsuz teşekkürler.Burak Tur la seyehat anlatılmaz ancak yaşanır.Saygılarımla
Toplam Sayfa : 10