Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
Tüm Yorumlar
Yorum Yap
Yorum Yap
Etiketler
Ahmet Özen
20.03.2019
buraktur la 5.yurtdışı seyehatimi özbekistana yaptık.daha önceki turlar gibi son derece verimli geçti.çok memnun kaldım.rehberlik konaklama ve Ahmet Şeker beyinilgi ve alakası ayrıca şeref beyin rehberliğinden çok memnun kaldım.mükemmel bir organizasyon oldu .yeni turlarda buluşmak dileğiyle.
Pınar Üşümez
19.03.2019
Esselamu aleyküm. Orta Asya Turundan henüz dönmüşken ayağımızın tozu ile hemen yorumlarımızı yazalım inşaAllah; Öncelikle Burak Tur'a bu güzel yerlere ve manevi atmosferleri bol olan, müslüman kardeşlerimizle bolca selamlaşacağımız yerlere düzenledikleri mükemmel organizasyonlar için teşekkür ederim. Yurt dışına 2 kere başka firmalarla da gittim fakat Burak Tur un yanından bile geçemezler gerek organizasyon gerek namaz vakti ve abdest alma yeri ve gerek lokanta ayarlama konusunda. Kısacası Burak Tur u çok başarılı buluyorum MaşaAlllah. Tacikistan ve Özbekistan ise zaten bizden bir parça, oralarda gezinirken yörük olmamız sebebi ile dedeme benzeyen bir çok dedeler gördüm ve etobur olmamın sebebini de daha iyi anladım :) çünkü çorbalarında ve salatalarında da et kullanıyorlar ve çok et yiyorlar, üstelik de etleri çok lezzetli, sırf somsa denilen ve içinde kuzu dana eti olan böreği yemek için bile gidilebilecek bir ülke Özbekistan. Hem Tacikistan hem Özbekistan tarihi camileri, manevi büyükleri, estetik tarihi eserleri, bakınca kendinizi tarifsiz yerlerde hissedeceğiniz koskoca çinili tarihi eserleri, tertemiz sokakları, sürekli selam veren, hiç tereddüt etmeden size evinin kapılarını açan içten samimi insanları ile mükemmel yerler. Herkese gitmesini tavsiye ederim ve belki somsa yemek için tekrar giderim ilerde :) Bu arada kuru kayısısı mükemmel, giderseniz almadan dönmemenizi tavsiye ederim, 2 kilo almıştım, tüm valizimi kuru kayısıyla doldurmadığıma pişman oldum :) Tekrar selam eder, herkese bol Burak Tur lu, huzurlu seyahatler dilerim....
Nihat Osmanoğlu
18.03.2019
SICAĞI SICAĞINA, Mart 2019 Özbekistan turuna dair. Rezervasyondan, gidiş hazırlıklarına, karşılanmadan, rehberliğe, konaklamalardan, yemek ve ikramlara kadar kusursuz bir standart sunuldu. Ahmet Şeker beyin ilgi ve alakası,rehber Şeref beyin samimiyeti ve sunumları gerçekten çok güzeldi. Programın doluluğu ve manevi atmosfere özen üst düzeydeydi. Programda olup da gidilmeyen yer kalmadı. Seyahat grubu da bir o kadar candan ve kurallara riayetkardı. Hasılı mükemmel bir turdu, emeği geçen herkese tebrikler ve teşekkürler.
Sezai Özel
12.03.2019
Bizlerde Hayriye hanımın dediği gibi memnun ayrıldık az fakat samimi bir grubumuz vardı bir aile gibiydik Allah kabul etsin diyorum
Hikmet Çelik
08.03.2019
ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ. EŞİM VE BEN 200 NCÜ UMRE TURU PROGRAMINIZA SİZİNLE KATILARAK DİNİ VECİBELERİMİZDEN BİRİNİ YERİNE GETİRME MUTLULUĞUNA ERİŞTİK. ANKARA'DA OLDUĞU KADAR MEDİNE VE MEKKE'DE DE GÖRDÜĞÜMÜZ MİSAFİRPERVERLİĞİ UNUTMAYACAĞIZ. GÖREVLİ ARKADAŞLARINIZ HALİT KARAKÖSE VE MUSTAFA TEKİN HOCA'YA AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUZ. İLGİLERİ TAKDİRE ŞAYANDI. ALLAHIN SELAMETİ ÜZERİNİZE OLSUN. SAYGILARIMLA
Hayriye TOZAR
05.03.2019
Umre için karar verdiğimde epeyce araştırma yaptım. Nerdeyse vaz geçmek üzereyken tel ile görüştüğüm Ankara ofisinizden Sn. Ferit Şeker'in ikna kabiliyeti ile 182.no.lu Umre ekibinize 3 kişi olarak dahil olduk. 15 kişilik küçük ama çok samimi bir ekiple hayatımızın en güzel 10 gününü beraber geçirdik. Medine'de Halit hoca; Mekke'de Mustafa hoca her ihtiyaç duyduğumuzda yanımızdalardı. Sahip oldukları değerli bilgileri bizlerle paylaştılar. Yaptığımız yarım günlük gezilerde otobüs organizasyonu daha iyi yapılabilirdi. Bulunduğumuz kutsal mekanların ruhani huzurunu-kendimizle başbaşa kalamadan -acele yapılmaması daha iyi olurdu. Bu geziler sırasında yapılan bilgilendirmeler daha kapsayıcı ve " karşı tarafı" kırmayacak şekilde ele alınırsa çok daha iyi olur. ODTÜ'lü, laik ama dindar yani -bizim taraftan olarak - ben herzaman biz olmayı tercih ederim- firmanızdan müşteri memnuniyetim % 90 dur. Tur'la ilgili internet sitenizde verilen bilgilerin hepsi aynı şekilde gerçekleşmiştir. Kavınvalidem, Annem ve kendi adıma teşekkür ederim.
Nihal Çağman Türkmen
04.03.2019
Burak Tur ile Tunus Seyahati yapmak imkanı buldum. Tadı damağımda kalan güzel seyahatlerden biri oldu. Çünkü Burak Tur güzel organize oluyor, en işinin ehli rehberlerle çalışıyor, seyahat düzenlediği mekanları iyi tanıyor ve küçük sürprizlerle günü şenlendiriyor. Buradan seyahatimizin güzel geçmesini sağlayan çok kıymetli Ferit Şeker ve rehberlerimize gönülden teşekkür ediyor, her daim güzel insanlarla karşılaşmalarını diliyorum.
Elif Ok
31.01.2019
Eşimle katıldığımız Kudüs seyahatinde Burak Tur vesilesiyle oranın duygusunu hissettirerek bizlere rehberlik eden Muhammed Bey ve rahatımız için nezaketle gayret gösteren Arif Bey e teşekkür ederiz.Cok memnun kaldık, yeni turlarda görüşmek üzere insallah😊
Fatma KASÇI
29.01.2019
Tur ile bir şehri gezerken otel,yemek,ulaşım gibi faktörler tabi ki önemlidir ama en önemlisi size rehberlik eden kişinin donanımlı bir bilgiye sahip olmasıdır yoksa geriye sadece taş duvarlar ve anı fotoğraflarından başka bir şey kalmıyor.Ruhu olan Kudüs gibi şehirleri gezerken size medeniyetler geçişini gözler önüne serecek, o taş duvarların ruhunu ve maneviyatını sizlere hissettirecek Filistinli Muhammed Bey gibi; herkesle tek tek ilgilenen, turun sonunda bizlere güzel jestlerde bulunan Arif Bey gibi Rehberlerinizin olması büyük ayrıcalık olur. Bizlere bu imkanları sunan Burak Tur ailesine Teşekkür Ederiz.
Sonel Yılmaz
28.01.2019
Daha önce umreye umreye gidip çok memnun kaldığımız Burak Turu bu kez de Kudüs turu için hiç tereddüt etmeden seçtik.Eşim ve iki çocuğumla katıldığım bu ziyaretten de çok memnun kaldık. Tur lideri Arif beyin nezaketi ve ilgisi, rehberimiz Muhammed beyin samimi ve içten anlatımlarıyla çok güzel ve dolu dolu bir üç gün geçirdik.Bu gezimizde emeği geçen herkese teşekkür eder, yurtdışı gezilerinizde gönül rahatlığıyla Burak Turu seçmenizi öneririm.
Esra Çolak
28.01.2019
Burak Tur’un 2.Kudüs seyahatine katılmış olmanın mutluluğuyla yazıyorum bu satırları.O güzel beldeleri böyle güzel bir grupla ve böyle ilgili bir tur şirketiyle gezmiş olmak ayrıcalıklı bir durum.Tur boyunca herkesle ve her şeyle ilgi halinde bulunan grup liderimiz Arif Bey’e ve o toprakların ruhunu hissettiren rehberimiz Muhammet Bey’e çok teşekkür ediyorum.Bundan sonraki tek adresimiz Burak Tur olacak inşallah.
Abdullah OK
28.01.2019
Eşimle birlikte Kudüs Turu-2 programına Burak Tur ile katıldık. Gerek organizasyondan ve gerekse de Tur yetkilisi Arif Bey ile rehberimiz Muhammed Bey’in ilgisinden çok memnun kaldık. Çok samimi ve doyurucu bir gezi oldu.
Toplam Yorum : 14