Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
Tüm Yorumlar
Yorum Yap
Yorum Yap
Etiketler
Adem Kırca
28.11.2018
İnsan bilmediği şeyden korkarmış...bende mısıra gitmek istiyordum ama hangi tur şirketi ile gideceğimi bilmiyordum.acaba namazlarımı vaktinde kılabilirmiyim,yemekler islami usullere göre olurmu,yapılacak gezilerden bana maddi ve manevi feyiz sağlayabileceklermi,gezi programına riayet edebileceklermi vs.diye endişe ile bir tur şirketi arıyordum.bir arkadaşın tavsiyesi üzerine burak tur ile 15.11.2018 de mısır turuna katılmaya karar verdim ve burak turu bizzat kendim tanımış oldum..ve tam manasıyla güvenilir ve doğru bir kılavuz kaptan oldukları kanaatine vardım.bundan sonrada burak tur ile başka gezilere katılmayı düşünüyorum...burak tur ailesine teşekkür ediyorum...
Birnur Şahinoğlu (23. Dönem Samsun Milletvekili)
28.11.2018
Burak Tura , çok teşekkür ediyorum.. Harika bir turdu.. Mısır en merak ettiğim ülkelerden biriydi,tur çok güzel ve dolu doluydu,program aynı uygulandı .. 👏👍
Mehmet Fatih YELMEN
26.11.2018
Şu anda bu satırları okuyorsanız muhtemelen sizin de bizler gibi aklınızda bazı sorular vardır.Bu soruların benzer olduğunu varsayarak 14-17 Kasım 2018 tarihli Kudüs turumuzun çok verimli ve memnun edici geçtiğini buraya yazmak ve endişelerinizi bir nebze olsun gidermek istiyorum.Öncelikle site tasarımları hem eşimin hem benim dikkatimizi çekmişti.İşlerini ciddiyetle yapan bir firma olduklarını hissettik ve turun her aşamasında bu hissiyatımızda yanılmadığımızı gördük.Ahmet bey oldukça özverili bir beyefendi ve rehberimiz Filistinli Muhammed bey de Kudüs tarihine oldukça hakim bir beyefendi.Merak edenler için belirtiyorum, Muhammed beyin konuşması gayet güzel anlaşılıyor, kulaklık sistemi kullanılıyor, ne zaman isterseniz su ikramı (pet şişe şeklinde) yapılıyor.Konakladığımız otelin Mescid-i Aksa bölgesine mesafesi yürüme hızınıza göre 8-10-12 dakika kadar ki oldukça makul bu...Oteldeki yemekler yeterli...Fakat ülkemizin hizmet sektöründe esasında bazı açılardan mükemmele yakın olduğunu da hatırlatmak gerekir.Kısacası, olumsuz bir şey bulabilmek için insanın hakikaten kendini zorlaması gerekiyor.Emek veren tüm Burak Tur ekibine teşekkür ederiz.Başka bir tur için uygun zamanı kolluyoruz.
Mehmet Fatih Özberber
23.11.2018
Burak Turla sadece bir Mısır'a değil aynı zamanda 8000 yıllık bir geçmişe ,tarihimize ,en güzel mimari örneklere,manevi büyüklerimizin civarına ,cesur ve başarılı liderlerin ardında bıraktıklarına ,antik Mısırın hazınelerine ,Ortadoğu'nun kendine has atmosferine yolculuk ettik.Yukarı Mısır turunun da aynı heyecan,gizem ve sürprizlerin bizi bekleyeceğinden eminim. bu nedenle yeni tur haberini beklemekteyim .İlginize teşekkürler..
Emel Açıkgöz
20.11.2018
14_17 Kasım 2018 Kudüs turuna eşimle birlikte katıldık. İnternetten bulduğumuz Burak tur hakkında hiç bir bilgimiz olmamasına rağmen geziden sonra nekadar doğru bir karar vermiş olduğumuzu gördük. Yapılan yorumlar ve açıklayıcı program bilgisi bize güven vermişti. Öylede oldu. Gezi çok güzeldi. Fakat oraları çok hüzünlü. Bir Müslüman olarak herkesin oraları ziyaret etmesi gerektiğini düşünüyorum. Acizane tavsiye ediyorum.. Bu gezide bize eşlik eden Ahmet şeker beye ve rehberimiz Muhammed beye çok çok teşekkürler....
Mehmet Ergün Sak
19.11.2018
6 ay içinde burak turla önce iran sonra balkan ve son olarak kudüs turuna katıldik gerçekten gidilen yerlerde gezilecek yerlerin tesbiti,organizasyon rehberlik hizmetleri mükemmeldi,inşallah burak turun programında olan tüm turlara gitmekte kararlıyız,herkese nasip olması dileğiyle selamlar.
Recep ÖZCAN
19.11.2018
14-17 Kasım 2018 tarihlerinde Kudüs turuna eşim ve kızımla katıldım. Daha sadece umreye gitmiştim. Kudüs turu benim için bir deneyim oldu. Aslında fazla bir beklentim yoktu. Programda belirtilen yerleri en iyi şekilde gezdik. Gerçekten benim için hep deneyim oldu hemde gezilen yerler hakkında bilgilendim. Bu bilgilenmemle yerel gazeteye bir yazı yazdım gönderdim. Geziyi birkaç yazı ile daha anlatmayı düşünüyorum. Rehberimiz Muhammed beyin anlatımı bana büyük katkısı oldu. Filistin, Kudüs, Mescidi Aksa, orada yaşan peygamberler ve İsralle ilgili karışık bilgilerim yerine oturdu.Yaşayarak öğrenmek en güzeli ben bunu yaşadım. Başka turlarla da İnşaallah yaşarım. Ahmet beye ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Rehberimize teşekkür ediyorum. Selamlar...
Yusuf şaşi
18.11.2018
Tüm Ezberleri bozan Buraktur ile kudüs turu bir harikaydı.Bize kutsal topraklarda ibadet imkanına vesile olan Başta Şeker gibi biri Ahmet şekere Rehberimiz Muhammet Beye Emrullah ve Ümit beye teşekkür ederim.
Hatice okumuş
18.11.2018
10 yıllık hayalim olan kudüse burak tur ile katıldım Kusursuz organizasyon. müthis bir hisle ayrılmanın heyecanı yaşattığı için Önce Allaha Şükrediyorum sonra Ahmet Şeker Bey ve rehberimiz Muhammet Beye Teşekkürlerimi sunuyorum.
Zeynep Özdemir
03.11.2018
2018 25 Ekim-28 Ekim Kudüs turuna kardeşim ve üç kuzenimle birlikte katıldım. Hepimiz ilk yurtdışı deneyimimizi Kudüs’e yapacak olmanın heyecanını yaşıyorduk. Peygamberler şehri Kudüs’ü görme Aksa’da namaz kılma, tarihi mescidleri peygamber makamlarını ve kiliseleri gezme imkanını Burak tur ile yaşadığımız için mutluyuz. Yaşanılan öngörülemez aksiliklere rağmen sıkıntısız geziyi tamamlamamıza yardımcı olan tur sorumlusu Murat Bey ve Filistin’de rehberimiz olan Muhammed Bey’e teşekkürler.
MELİH ÇAKIN
15.10.2018
Geçen sene bu zamanlarda umre turunuza katılmıstık eşimle birlikte. Bizim ilk deneyimimizdi umre ve iyikide Burak Turu tercih etmişiz kaldıgımız oteller sizin ilginiz alakanız her şey çok güzeldi, herkese burdan çok tesekkür ederiz ayrıca umre boyunca bize rehberlik eden Mustafa Hocama ayrıca tesekkur etmek istiyoruz bize o kadar güzel rehberlik ettiki o manevi atmosferi bize doyasıya yaşattı allah razı olsun kendisinden.Bir de bir arkadasımız daha vardı ama ismini suan hatırlayamıyorum onada burdan çok tesekkür ederiz. Allah inşallah Burak Tur ailesi ile takrar Umre yaptırmayı nasıp eder.
Nurhan Sarıoğlu
28.09.2018
15-20 Ağustos 2018 Büyük İtalya turuna 2 kızımla birlikte katıldım ve çok memnun kaldım. Daha önce değişik vesilelerle ismini çok duyduğum bu turu deneyimleme fırsatım olmamıştı.Kızlarımla birlikte İtalya'ya gitmeye karar verdiğimizde eşim özellikle Burak tur ile gitmemizi istedi. İyi ki de öyle olmuş. Tur liderimiz Arif bey ve tur rehberimiz Ertürk bey her konuda çok bilgili, ilgili ve kibar insanlardı. Her konuda bizlere çok yardımcı oldular ve ilgilerini esirgemediler. Hatta ellerinden gelenin fazlasını yaptılar diyebilirim. Tur grubumuz da çok naif insanlardan oluşuyordu. Hepsi ile tanıştığıma çok memnun oldum. Hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. İtalya'ya gitmeyi düşünenlere Burak Turu özellikle ve kesinlikle öneririm. Ben de başka turlarda Burak Turun tekrar misafiri olmayı çok isterim.
Toplam Yorum : 12