Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
Tüm Yorumlar
Yorum Yap
Yorum Yap
Etiketler
Hümeyra Rahime ŞENEL
01.08.2021
Özbekistan ailecek gitmek istediğimiz bir ülkeydi ,böyle de bir fırsat çıkınca da hemen katıldık ve çok memnun kaldık. Her günümüz dolu dolu geçti ,gezdiğimiz yerler olsun kaldığımız yerler olsun hepsi çok güzeldi, iyi ki katılmışız çok güzel bir turdu dediğim gibi , bunun için teşekkürler Burak Tur :)
İsmail Serbest
31.07.2021
24 -28 temmuz arası burak tur ile yapmış olduğumuz karadeniz turu çok keyifli bir turdu. Başta Ahmet bey olarak Emeği geçen herkezden Allah razı olsun. Grupta gayet uyumluydu Biz eşimle gayet güzel keyif aldık. İnş ilerleyen zamanlarda diğer turlarınızada katılmak ümidiyle.A.e.o iyi çalışmalar
Hacer Bayram
31.07.2021
Temmuz ayı Özbekistan turuna katıldım ve Burak Turla ilk tecrübemdi. Gezi gerçekten tüm detayları düşünülerek hazırlanmış. Ahmet bey bu işe gönül vermiş birisi ve çok profesyonelce yapıyor işini. Hiç bu kadar uyumlu bir grupla yola çıkmamıştım. Tüm detayları düşünülmüş ve her şeyden önce manen doyurucu bir geziydi benim için. Tüm çalışanlara ve özellikle Ahmet beye çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Bir sonra ki gezide tekrar görüşmek üzere inşallah. Viyana’dan selamlar.
Zehra Sena
31.07.2021
Trabzon Programı ile ilk gezimizi Burak Tur ile yaptık. İslami hassasiyetlere dikkat etmeleri bizleri çok memnun etti. Gezdiğimiz gördüğümüz yerler, kaldığımız yerler hepsi çok güzeldi…Başka turlarına da katılmayı çok istiyoruz, teşekkürler Burak Tur
Lale Muhammedzade
31.07.2021
Biz aile olarak katıldığımız Karadeniz turundan çok memnun kaldık. Muhafizakar kardeşlerime ve huzurlu seyahet etmek niyyetinde olan her kese tavsiye ediyorum. Burak tur, söz verdiğinden de fazlasını yaptı. Ailemiz adından, özellikle, Ahmet Bey ve Ferit Beye ve tura katılan tüm kardeşlerime çok teşekkir ediyorum. Allah emeği keçen her kesten razı olsun. Bundan sonrakı diğer turlarınıza, hayırlı zamanda katılmak duasıyla hepiniz Allaha emanet olun.
Haydar Aydoğan
25.07.2021
Burak Tur ile ailecek Kazakistan-Özbekistan turuna katıldık. Turun organizasyonu harikaydı. Biz ailecek bir sonraki turumuzu iple çekiyoruz.
Veysel Mescioğlu
24.07.2021
Kazakistan ve Özbekistan Turu Burak Tur ile yaptığımız ilk geziydi. Gerek organizasyon gerekse ikramlar açısından çok memnun kaldık. Çocuklarımızın memnuniyeti de ayrıca bizim için geziyi keyifli hale getirdi. Burak tura ve tüm yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.
Mehmet Naci Tekinkaya
24.07.2021
Buraktur ile yapmış olduğumuz Kazakistan ve Özbekistan gezi turu;organizasyon, yönetim,ziyaret yerleri seçimi ,katılan gezisever misafirlerin hassasiyet,cömertlik ve nezaketleri açısından takdire şayandı. Konaklanan otel seçimleri biri dışında iyiydi. Tur sorumlusu Ferit bey,yeterince birikimi ,yönetim tecrübesi ile turu sorunsuz, samimi ve zaman zaman yaptığı ikramlar, espiriler,program dışı aktivitelerle daha keyifli hale getirdi. Burak tura ve tura katılan tüm dostlara özelikle teşekkür ediyorum
Gül Aydın
23.07.2021
Hayalini kurduğumuz Özbekistan turumuz nihayet gerçekleşti. Özellikle pandemi döneminde her şeyi en ince ayrintisina kadar düşünen Burak tur yetkililerine çok teşekkür ediyorum. Henüz gitmeyenler için böylesine feyiz dolu bir seyahati Burak tur ile planlarina almalarini tavsiye ederim.
Halil İstekli
30.06.2021
Her dakikanın her saniyesinin keyfini yaşıttılar bize Burak tur ailesi büyüklerimize yedi pirlere mutlaka gidilip görülüp gidilmesi yerler Semerkent Buhara Taşkent Ahmet beye rehberlik hizmeti veren şeref kardeşimize çok teşekkür ediyorum daima tercih edeceğim bir tur olacak 👍
Tülay Arsal
23.06.2021
Son dönemlerde katıldığım en harika turdu. Her şey en ince ayrıntısına varacak şekilde düşünülmüş ve organize edilmişti. Yollarda insan payına düşeni alır. Bu sefer payımıza maddi manevi nimetler bolca düştü. Teşekkürler Burak Tur!
Hayriye Döndü ALTINKAYA
20.06.2021
Özbekistan çok uzun zamandır gitmek istediğim bir ülke idi.Çok güzel,tadı damağımda kalan bir gezi oldu.İyi ki Burak Tur ile gitmişim ,kusursuz bir organizasyon ve süper bir gruptu.