Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
Yurtdışı Turları Yorumları
Yorum Yap
Yorum Yap
Etiketler
Tülay Arsal
23.06.2021
Son dönemlerde katıldığım en harika turdu. Her şey en ince ayrıntısına varacak şekilde düşünülmüş ve organize edilmişti. Yollarda insan payına düşeni alır. Bu sefer payımıza maddi manevi nimetler bolca düştü. Teşekkürler Burak Tur!
Hayriye Döndü ALTINKAYA
20.06.2021
Özbekistan çok uzun zamandır gitmek istediğim bir ülke idi.Çok güzel,tadı damağımda kalan bir gezi oldu.İyi ki Burak Tur ile gitmişim ,kusursuz bir organizasyon ve süper bir gruptu.
Emine Alkaş
20.06.2021
11-16 haziran tarihleri arasında Özbekistan'a yaptığımız seyahatimizde bize en güzel hizmeti sunan Ahmet Şeker beyenfedi'ye, özbekistan' da rehberlik hizmeti sunan Şerof beye çok teşekkür ederiz. Herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştü. Namaz hassasiyeti, helal yemek hanımların rahat etmesi için öglende otele gelinmesi v.s gibi.Gurup arkadaşlarımızda çok uyumluydu. Çok güzel ve sorunsuz bir geziydi. Herkese tavsiye ederiz. Ahmet-Emine Alkaş
VALERIE VAUSSENAT
18.06.2021
Ben Özbekistan türü geldim. Çok iyi bir türü. Herşey çok güzel ve Halal.Organizasyon çok iyiydi ve profesyonel. Burak Turizm ajansi tavsiye ederim. Oteller çok lux ve akşam yemeği (Özbek mutfağı) Çok lezzetlidir...
Ayşe DEMİRBAŞ
18.06.2021
Özbekistana yapılan eşsiz güzel seyehatimiz ardından güzel arkadaşlıklar edinerek dolu dolu ve huzurlu bir şekilde ülkeme döndüm. Turu organize eden başta Ahmet beye ve rehberimize müteşekkirim. Bize en kaliteli hizmetleri sundular ve gayet konforlu bir yolculuk geçirip harika tecrübeler edinmemize vesile olan organizede emeği geçen herkese teşekkür ederim. internette tevafuken denk geldiğim ve tereddüt ederek katıldığım fakat sonrasında aldığım hizmet sonucu son derece memnun kalarak diğer seferlerine de katılmayı planladığım düşünmeden tercih edebileceğim bir tur acentesi. Ayrıca benim için en önemli olan namaz ve helal hassasiyetleride artı puandı. Katılımcı misafirler arasında da inanılmaz bir ekip ruhu ve uyum söz konusu idi böylelikle seyahatim çok keyifli geçti. İnşallah başka mekanlar ve seferlerde buluşmak dileğiyle.. Herkese tavsiye ederim..
Zeynep Yüksel
17.06.2021
Haziran ayinda Burak Turla Özbekistan'a gitmek nasip oldu.  Grup sorumlumuz Ahmet Bey , Özbekistan'da tercih ettikleri rehber Şeref Bey , oteller , restoranlar , ziyaret edilen alim zâtlar, medreseler , camiiler , mimari yapilar , el emegi iscilikler , yöresel yiyecekler , namaz vakitleri hassasiyeti , saatlere riayet , yeterli ve doyurucu bilgiler.. Her anlamda memnun kaldigimiz bir kültür gezisiydi. Emegi gecen herkese teşekkurler..
Betül Kırgız
11.04.2021
1-3 Nisan tarihleri arasında Kars Ağrı Iğdır turuna katıldık. Denizli'den üç kişi olarak . Açıkçası biraz tedirgindim bu dönemde turla yolculuğa çıkmaya sonra da karar verdik burak turla ilk kez tura katıldım. Daha önceleri Denizli çıkışlı tur deneyimlerim oldu ama her şey çok güzeldi. Çok tecrübeliler burak tur ailesi olan rehberimiz Ahmet Bey , yerinde ve de zamanında az ve öz anlatımlarıyla bizi bilgilendirdi . Ferit Bey Zeynel Bey'e de çok teşekkür ederim hiç bir sıkıntı yaşamadık her şey harikaydı ve de her şey yolunda gitti elhamdullilah namaza olan hassasiyetlerini de ayrıca tebrik ederim en önemli tercihlerimizden biri de oydu. Memnuniyetlerimizi belirtirim tavsiye ederim ınşallah başka yer ve mekanlarda gezilerde tekrar bulusmak dilegiyle ... Yolunuz hep acik olsun .
Zeynep Ofluoğlu
07.04.2021
01-03 Nisan tarihleri arasında ailecek Kars turuna katıldık. Samimi bir itirafta bulunarak belirtmeliyim ki tur çerçevesi içerisinde yapılan gezileri bu zamana kadar hiç tercih etmedim. Ziyaret ettiğim yerleri sokak sokak dolaşmayı ve sahip olduğu her lezzeti tadıp tüm kültürünü ayrıntısıyla fotoğraflamayı seven biriyim. Bu nedenle Kars ziyaretimiz tur çerçevesinde katıldığım ilk gezi programı olduğu gibi, akabinde deneyimlediğim ilk tur şirketide Burak Tur oldu. Gezi süresince dolu dolu bir akışla, oldukça keyifli vakit geçirdik. Tur rehberimiz Ahmet Bey’in bölgeye olan hakimiyeti ve sahip olduğu tecrübesi en etkileyeci kısımdı. Bilhassa tur şirketimizin belli konularda gösterdiği hassasiyetten ve gezimiz süresince bize eşlik eden Ferit Bey’in ilgi ve alakasından çok hoşnut kaldık. Kendisine ve Burak Tur ailesine teşekkür ediyoruz. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle.
Zarife Hatice Akdoğan
06.04.2021
Kars turumuz beklediğimizden daha çok güzel geçti. Herşey için teşekkür ederiz.
Nurcan Doğan
06.04.2021
Merhaba arkadaşlar , ülke içi gezisine katıldık 4 arkadaş herşey incelikle düşünülmüş katılım ve kalite çok iyiydi..ayrıca ibadet saatlerinin önemsenmesi ayrı bir hassasiyetti...tekrardan tercih edebileceğimiz bir tur şirketi başlangıçtan son ana kadar ilgi alaka çok iyiydi... ben ve arkadaşlarım çok memnun kaldık .... tekrardan teşekkür ederim özellikle de Ahmet ve Ferit beyefendiye .....
Sabiha Özzorlu
04.04.2021
Merhabalar,Buraktur la katıldığım,1.Nisan Kars turu,çok güzel rahat, keyfli geçti,çok şükür Allah'ıma,emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim,tekrar görüşmek, üzere,inşallah.🇹🇷🇨🇭🌹🌹🌹🌹
Feyzanur Ofluoğlu
04.04.2021
1-3 Nisan Ağrı - Kars turuna 5 kişilik aile olarak katıldık. Zaten daha önceden de tecrübemiz vardı Balkanlar ve Tunus gezisinden. Gerek ibadet zamanlarına gösterilen hassasiyet gerekse tur boyunca gösterilen ilgi ve alakadan tekrardan çok memnun kaldık. Kalitenizin daim olması dileğimizle, tekrar başka turlarda görüşmek üzere.