Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
Yurtdışı Turları Yorumları
Yorum Yap
Yorum Yap
Etiketler
Zeynep Özdemir
03.11.2018
2018 25 Ekim-28 Ekim Kudüs turuna kardeşim ve üç kuzenimle birlikte katıldım. Hepimiz ilk yurtdışı deneyimimizi Kudüs’e yapacak olmanın heyecanını yaşıyorduk. Peygamberler şehri Kudüs’ü görme Aksa’da namaz kılma, tarihi mescidleri peygamber makamlarını ve kiliseleri gezme imkanını Burak tur ile yaşadığımız için mutluyuz. Yaşanılan öngörülemez aksiliklere rağmen sıkıntısız geziyi tamamlamamıza yardımcı olan tur sorumlusu Murat Bey ve Filistin’de rehberimiz olan Muhammed Bey’e teşekkürler.
MELİH ÇAKIN
15.10.2018
Geçen sene bu zamanlarda umre turunuza katılmıstık eşimle birlikte. Bizim ilk deneyimimizdi umre ve iyikide Burak Turu tercih etmişiz kaldıgımız oteller sizin ilginiz alakanız her şey çok güzeldi, herkese burdan çok tesekkür ederiz ayrıca umre boyunca bize rehberlik eden Mustafa Hocama ayrıca tesekkur etmek istiyoruz bize o kadar güzel rehberlik ettiki o manevi atmosferi bize doyasıya yaşattı allah razı olsun kendisinden.Bir de bir arkadasımız daha vardı ama ismini suan hatırlayamıyorum onada burdan çok tesekkür ederiz. Allah inşallah Burak Tur ailesi ile takrar Umre yaptırmayı nasıp eder.
Nurhan Sarıoğlu
28.09.2018
15-20 Ağustos 2018 Büyük İtalya turuna 2 kızımla birlikte katıldım ve çok memnun kaldım. Daha önce değişik vesilelerle ismini çok duyduğum bu turu deneyimleme fırsatım olmamıştı.Kızlarımla birlikte İtalya'ya gitmeye karar verdiğimizde eşim özellikle Burak tur ile gitmemizi istedi. İyi ki de öyle olmuş. Tur liderimiz Arif bey ve tur rehberimiz Ertürk bey her konuda çok bilgili, ilgili ve kibar insanlardı. Her konuda bizlere çok yardımcı oldular ve ilgilerini esirgemediler. Hatta ellerinden gelenin fazlasını yaptılar diyebilirim. Tur grubumuz da çok naif insanlardan oluşuyordu. Hepsi ile tanıştığıma çok memnun oldum. Hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. İtalya'ya gitmeyi düşünenlere Burak Turu özellikle ve kesinlikle öneririm. Ben de başka turlarda Burak Turun tekrar misafiri olmayı çok isterim.
Serap AKGÜL
13.09.2018
Ağustos ayında katıldığım İran turu Burakturla yaptığım diğer seyahatler gibi oldukça keyifli geçti. Samimi ve uyumlu katılımcıların olduğu küçük bir gruptuk. İran'da en beğendiğim şehir İsfahan oldu. Diğer şehirlerde de daha fazla serbest zaman olmasini isterdim. Sorunsuz bir seyahat geçirmemizi sağlayan ve hiçbir isteğimizi geri çevirmeyen rehberimiz Hüseyin Zamanoğlu'na çok teşekkür ederim.
Merve ÇOBANOĞLU
13.09.2018
1-8 Ağustos tarihli Büyük İran turuna 3 kız arkadaş olarak katıldık. Gayet güvenliydi. Gerek tur öncesindeki ilgi alaka gerek tur sırasında rehberimiz herşeyi bize eksiksiz ikiletmeden sağladılar. İran turu güzel olsa da daha az kabir ziyereti olabilir. Gitmeden önce İranın pis olduğu duymuştum. Ama kaldığımız oteller gayet konforlu ve temizdi. Tur dahilinde olmayan bir yere gidilmek istendiğinde de rehberimiz Hüseyin Bey sağolsun elinden gelen herşeyi yapıp bizleri gezdirdi.Güzel bir ekiple eğlenceli bir seyehatdi. Teşekkürler..
Cüneyt Apal
11.09.2018
Burak Tur'un 6-9 eylül tarihli Kudüs turuna iştirak ettim. Beklediğimin çok üzerinde bir seyahat oldu. Emrullah bey tur esnasında çok yardımcı oldu, her türlü kolaylığı gösterdi. Rehberimiz Muhammed Bey Kudüs'de yaşayan ve gerçekten bölgeyi çok iyi bilen bir rehber, kendisinden çok istifade ettim. Herkese Kudüs'e gitmelerini ve görmelerini tavsiye ederim. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.
Şükrü Saka
17.08.2018
Katılmış olduğumuz umre turunda tüm arkadaşlarımız, otel seçimlerinden , yemeklerden çok memnun kaldık. Özellikle rehber arkadaşlarımızın ilgisi ve bilgisi çok iyiydi. Karşılama , transfer ve gezilerde kullanılan araçlarda gayet konforluydu. Herşey çok güzeldi ilgileri için çok teşekkür ederiz.
Mecit Demirel
09.08.2018
Seyahat kültürü gelişmiş güzel insanların oluşturduğu, kalabalık olmayan bir grupla 8 günlük İran turuyla ilk kez Burak Tur’u deneyimlemiş oldum. Tur öncesinde iletişim kurduğum Umut Bey’e, Ferit Bey’e; tur sırasında sıcak ilgisiyle misafirlerini kucaklayan rehberimiz Hüseyin Bey’e teşekkür ederim. Benim için tek problem çok fazla kabir ziyareti olmasıydı ama katılımcılarla sohbetlerim sırasında anladım ki bu ziyaretlere talep var. ☺ Bunun haricinde her şey çok güzeldi. 👍🖐💯👌🏼
Hilâl Seyhan
20.07.2018
Geçen sene Buraktur'un Fas-İspanya turuna katıldım. Açıkçası yorumları okuyarak kararımı netleştirdim. Fas-İspanya turu hayatımdaki en güzel seyahatlerimden biri olarak kaldı. Muhteşem geçti. Buraktur'un namaz ve yemek hassasiyeti ve programı uygulanışı müthişti.Gerçekten abartmıyorum. Hiç mi hata olmaz olmadı. Orta Avrupa seyahati için bu yüzden Buraktur'u seçtim. Çok güzel geçti. Sadece 5 gün 4 ülke için az geldi:) Viyana için tam bir gün veya iki gün daha iyi olur. Macaristan içinse tam bir Evladı Fatihan gezisiydi.Ecdadımızn ayak bastığı yerleri rehberimizle detaylı gezmek harikaydı. Budapeşte'de Tuna nehri üzerinde tekne gezisi eklenebilir. İçimde kaldı da:) Tur sorumlumuz Ferit Bey ile geziyorsanız o turda sorun olmaz ciddiyim. Çok sabırlı, güleryüzlü ve çözüm odaklı olması gezimizi harika kıldı. Ferit Bey'e ve tur rehberimize teşekkürü bir borç bilirim. Yorumu okuyanlar, turla gitmeyi tercih ediyorsanız reklam yapmıyorum gönül rahatlığıyla Buraktur'u tercih edin derim.
Gez Dünyayı Gör Konyayı :)
20.07.2018
5-9/07/2018 tarihleri arasında düzenlenen Orta Avrupa turuna katıldım. Daha önceki turlarda da olduğu gibi namaz hassasiyeti ve dini hassasiyeti yüksek bir şirket olmasından dolayı kesinlikle tavsiye edeceğim bir tur şirketi. Ferit Bey ve tur rehberimiz de gayet ilgili ve nazikti. Son gün trafikten dolayı öğle yemeği molası veremeyince sağ olsun Ferit Bey tüm marketi almış, otobüste dağıtmadığı yiyecek kalmadı :) Genel olarak gün sayımız biraz kısıtlıydı, Viyana'da 1-2 gün daha fazla kalınabilirdi bence. Türklere sinir olsalar da bazı iyi davranan insanlar da yok değil. Bence atalarımızın kapısına 2 kere dayandığı Viyana da biz de en az 2 gün geçirebilirdik :) Yapma fırsatı bulup yorgunluktan beynin durması sonucu yapamadığım ve içimde kalan şeyler oldu açıkçası Viyana'da. Macaristan'a gelecek olursak; Türkleri çok seviyorlar hatta bu vesileyle hediye bile aldım :) Orta Avrupa, geçmişimizin olduğu ve görülmesi gereken yerler.
Betül Dursun
16.07.2018
11-15 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen Kudüs turu beklentilerimin çok çok üzerindeydi. Konaklama, ulaşım ve rehberlik hizmeti açısından kusursuzdu. Hem manevi açıdan doyumsuz bir deneyim yaşamış olarak hem de Filistin davası ve dinler tarihi konusunda aydınlatıcı bilgiler edinmiş olarak Türkiye’ye döndük. Bundan sonraki seyahatlerimde kesinlikle Burak Turu tercih ederim. Emeği geçen herkese teşekkürler...
Tülay Berberoğlu
16.07.2018
Burak Tur Srebrenitsa'ya Basıp Geçmedi Bakıp Ne Yapabiliriz Dedi Geçtiğimiz günlerde dört gece beş gün olmak üzere Saray Bosnamızı Burak Tur liderimiz Arif Cebeci ve rehberimiz Fatih Gümüşoğlu ile yeni tanıştığımız grup arkadaşlarımızın uyum ve ruh birlikteliğiyle topraklarımızı ziyaret etmek nasip oldu. Rehberimiz Fatih bey önde, Arif bey arkada olmak üzere her durumda birebir yardımcı olmaları takdire şayandı. İşlerini gerektiği şekilde yapmanın ötesinde gönülleriyle yapmaları "Biz buyuz işte" dedirtecek incelikteydi. Daha gelmeden tekrar gitmenin planlarını yapıyorduk. Bosna'da toplu katliyamın yapıldığı Srebrenitsa'ya bir çok turun ziyarete götürmediğini öğrendim. Srebrenitsa ağır, acı... Lakin orayı görmeden bizim kim olduğumuza dair farkındalığımız eksik kalır. Burak Tur Srebrenitsa'yı programa dahil ettiği için ne kadar teşekkür etsek azdır. Daim olsun... Turdaki yeni tanıştığımız güzel insanlar gönül nimetimizdir, cümleten selam olsun... Tekrar ne zaman gidiyoruz? :)))
Toplam Yorum : 11