Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
Yurtdışı Turları Yorumları
Yorum Yap
Yorum Yap
Etiketler
Elif Ok
31.01.2019
Eşimle katıldığımız Kudüs seyahatinde Burak Tur vesilesiyle oranın duygusunu hissettirerek bizlere rehberlik eden Muhammed Bey ve rahatımız için nezaketle gayret gösteren Arif Bey e teşekkür ederiz.Cok memnun kaldık, yeni turlarda görüşmek üzere insallah😊
Fatma KASÇI
29.01.2019
Tur ile bir şehri gezerken otel,yemek,ulaşım gibi faktörler tabi ki önemlidir ama en önemlisi size rehberlik eden kişinin donanımlı bir bilgiye sahip olmasıdır yoksa geriye sadece taş duvarlar ve anı fotoğraflarından başka bir şey kalmıyor.Ruhu olan Kudüs gibi şehirleri gezerken size medeniyetler geçişini gözler önüne serecek, o taş duvarların ruhunu ve maneviyatını sizlere hissettirecek Filistinli Muhammed Bey gibi; herkesle tek tek ilgilenen, turun sonunda bizlere güzel jestlerde bulunan Arif Bey gibi Rehberlerinizin olması büyük ayrıcalık olur. Bizlere bu imkanları sunan Burak Tur ailesine Teşekkür Ederiz.
Sonel Yılmaz
28.01.2019
Daha önce umreye umreye gidip çok memnun kaldığımız Burak Turu bu kez de Kudüs turu için hiç tereddüt etmeden seçtik.Eşim ve iki çocuğumla katıldığım bu ziyaretten de çok memnun kaldık. Tur lideri Arif beyin nezaketi ve ilgisi, rehberimiz Muhammed beyin samimi ve içten anlatımlarıyla çok güzel ve dolu dolu bir üç gün geçirdik.Bu gezimizde emeği geçen herkese teşekkür eder, yurtdışı gezilerinizde gönül rahatlığıyla Burak Turu seçmenizi öneririm.
Esra Çolak
28.01.2019
Burak Tur’un 2.Kudüs seyahatine katılmış olmanın mutluluğuyla yazıyorum bu satırları.O güzel beldeleri böyle güzel bir grupla ve böyle ilgili bir tur şirketiyle gezmiş olmak ayrıcalıklı bir durum.Tur boyunca herkesle ve her şeyle ilgi halinde bulunan grup liderimiz Arif Bey’e ve o toprakların ruhunu hissettiren rehberimiz Muhammet Bey’e çok teşekkür ediyorum.Bundan sonraki tek adresimiz Burak Tur olacak inşallah.
Abdullah OK
28.01.2019
Eşimle birlikte Kudüs Turu-2 programına Burak Tur ile katıldık. Gerek organizasyondan ve gerekse de Tur yetkilisi Arif Bey ile rehberimiz Muhammed Bey’in ilgisinden çok memnun kaldık. Çok samimi ve doyurucu bir gezi oldu.
Neşe BULUT
28.01.2019
Şubat tatilinde 2. Kudüs turuna arkadaşım ile katıldık.Her anlamda çok memnun kaldığımız bir tur oldu. Oradan aldığımız yerel rehberimiz oldukça donanımlı, bilgili, samimi bir insandı. Turumuzun lideri Arif Bey bizlerle ilgilendi ve çok iyi rehberlik yaptı. Müşteri memnuniyetinin çok önemsendiği bu gezi için başta Arif Bey olmak üzere tüm yetkililere teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun. Çok teşekkür ediyorum.
Şeyma
28.01.2019
Sömestre tatilin de ben ve annem katıldığımız 2. Kudüs turunda iyi ki burak turu tercih etmişiz diyoruz, karşılamaları, ilgi ve alakaları gerçekten çok güzeldi, Bize farklı şehirlerden dostluklar kattı, Arif hocamıza ve Muhammed hocamıza bize kutsal topraklarda rehber oldukları için çok teşekkür ederiz, bundan sonra ki seyahatlerimizde inşallah öncekiğimiz burak tur olacak
Nihal Vardiş
26.01.2019
umre ziyaretimizden çok memnun kaldık otellerin ibadet mahaline yakın olması ibadetlerimizi kolaylaştırdı. Hocalarımız bizimle çok ilgilendiler özellikle mekkedeki hocamız mükemmeldi. ilmiyle bilgi aktarımıyla, samimiyetiyle, yaşantımızda nasıl değişiklikler yapmamız konusun bizleri aydınlattı. hocamızı herkes çok sevdi Allah sizlerden ve hocamızdan razı olsun herkese tavsiye edicem
Arzu Gamze Süleymanoğulları
24.01.2019
Bu yaz ağustos 2018 de Ispanya Fas turuna iki bayan olarak katildık.tek basına gelen bayan arkadaşlarda vardı.Gezimiz son derece keyifli konforlu ve guzel geçti.Kaldığımız oteller çok güzeldi.Özellikle Arif Beyin nezaketi bizi gerçek bir misafir olarak ağırlaması yardimcı olması çok memnun ediciydi.Ispanya turumizdaki Selahattin Bey bilgisiyle tavriyla çok iyi bir Rehberdi.Ailenizle arkadaslarinizla gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir tur.Ben herşey için tekrar çok teşekkür ediyorum.
Yavuz Değirmencioğlu
23.01.2019
Herşey çok güzeldi. Bu bizim Burak Turla Fas-Endülüs,Hindistan ve Mısırdan sonraki 4. turumuz. Hepsi birbirinden güzeldi. Tunus turunun da ilki ile müşerref olduk. Tüm vaatlerin yerine getirildiği gibi extradan jestleri de olan bir aile gibi bir tur hikayesi bizimkisi... Aslında bunları anlatması çok zor yaşamak gerek. Tüm dostlara tavsiye ediyorum. Selam ve saygılar...
Abdül Kadir Çoban
29.12.2018
2018 yılında hacca iki kişi olarak gittik. Şirket yetkilileri ve diyanet görevlilerinden çok memnun kaldık. Konaklama ve aldığımız hizmetten çok ziyadesi ile memnun olduk. Bu yıl ve gelecek yıllar da ki haci adaylarına gönül rahatlığı ile burak turizmi tavsiye ediyorum.
Alpaslan İlhami Motur
29.12.2018
Hac ve Umre ibadetimizin gerçekleşmesi noktasında hizmet aldığımız Burak Tur ve yetkililerine teşekkür ederiz. Layıkı ile hizmet aldık. Bu yıl da hac görevini yerine getirecek davet gelen hacı adaylarına mutlaka ve mutlaka Burak Tur dan hizmet almalarını öneririm. Bizlere de çok dua ederler , Burak tur görevlilerine de.
Toplam Yorum : 14